fbpx ...
📆 Nové termíny dny otevřených dveří na naších stavbách! ➡️
📆 Nové termíny dny otevřených dveří na naších stavbách! ⬇️
Prodej Ekopanelů (Po–Pá, 7-14h)
Technická podpora (Po–Pá, 7–14:30)
Ubytování z Ekopanelů

Ubytování z Ekopanelů

Zde najdete komplexní přehled ubytovacích zařízení, které jsou postavené z Ekopanelů. Každé zařízení nabízí jedinečný zážitek s možností využití exkluzivních slev. Prozkoumejte hotely, resorty a penziony a zarezervujte si pobyt, aby jste mohli plně využít nabízené slevy.

Perfektní místo pro váš pobyt

Mapa ubytování z Ekopanelů v Česku a na Slovensku

Miniresort Amulet

V rodinném miniresortu v srdci Českého Ráje si můžete vyzkoušet minidomek Kärg se slevou od Ekopanelu.

Zobrazit nabídku Miniresort Amulet

Resort Svět

V resortu Svět kousek od Prahy si můžete doslova procestovat svět během jednoho pobytu. Při vystavbě resortu byly použité Ekopanely. 

Zobrazit nabídku Resort Svět

Hotel Stará Zvonica

Vychutnejte si výhledy Tater v Hotelu Stará Zvonice, který byl postaven kompletně z Ekopanelů. 

Zobrazit nabídku hotelu Stará Zvonica

Apartmán Úl z minidomku Kärg

Miniresort Amulet

Apartmán Úl, umístěný v srdci přírodní rezervace Podtrosecká údolí, využívá minidomek z Ekopanelu „Kärg“, což přináší ekologicky šetrné ubytování s jedinečným designem ve tvaru šestihranu. Tento minidomek je ideální pro páry hledající klidný únik z každodenního shonu. Velká prosklená čelní stěna poskytuje nepřetržitý výhled na okolní lesy a louky, zatímco velká terasa s grilem slibuje nezapomenutelné večery pod hvězdami.

Romantická úniková destinace

Apartmán je dokonalou volbou pro romantické pobyty, díky své intimní atmosféře a panoramatickým výhledům, které zdůrazňují spojení s přírodou.

Komfort a soukromí

Apartmán Úl zajišťuje maximální komfort a soukromí s vlastní terasou a nezávislou koupelnou, což ho činí ideálním místem pro relaxaci a odpočinek.

Využijte jedinečnou příležitost prozkoumat život v moderním objektu z Ekopanelu.
Využijte speciální 10% slevu od Ekopanely a prožijte nezapomenutelné chvíle v apartmánu Úl. Rezervujte dnes a zažijte ubytování, které je šetrné k přírodě a nabízí výjimečný komfort a styl.

Jedinečné ubytování z Ekopanelu

Resort Svět

V Resortu Svět byly využity Ekopanely v mnoha aplikacích, což představuje spojení moderního designu a udržitelnosti. Nachází se v pohodlné vzdálenosti od Prahy a nabízí jedinečné ubytování, kde vás každý pokoj přenese do jiného kouta světa. Je to ideální místo pro relaxaci, konání firemních setkání či oslavu romantických okamžiků, kde si můžete užívat kvalitních služeb a krásného prostředí.

Světové Interiéry

Každý pokoj v Resortu Svět je unikátně zařízen ve stylu různých zemí, což vám umožní cestovat po světě z pohodlí vašeho pokoje.

Eko-friendly design

Díky použití Ekopanelů, které jsou šetrné k přírodě, nabízí Resort Svět nejen ekologické, ale i moderní a esteticky přitažlivé prostředí, ideální pro vaše pobyty, svatby a firemní akce.

Prožijte neopakovatelný zážitek v Resortu Svět, kde každý koutek odráží krásu a rozmanitost našeho světa. Rezervujte si svůj pobyt nyní a získejte 10% slevu na ubytování s Ekopanely. Nechte se pohltit pohodlím a luxusem, které jsou v harmonii s přírodou.

Pohodlí a tradice v srdci Tater

Hotel Stará Zvonica

Hotel Stará Zvonica, umístěný u podnoží Nízkých Tater v oblasti Nižná Boca, spojuje tradiční slovenskou pohostinnost s moderním pohodlím. Tento hotel nabízí útulné ubytování s domácí atmosférou, kde je každý pokoj  vybaven pro maximální komfort hostů. V hotelu najdete i restauraci, která se specializuje na domácí kuchyni z čerstvých lokálních surovin a hosté mohou také využívat eko-pekařství s čerstvým pečivem dostupným po celý den.

Domácí kuchyně

Restaurace hotelu se pyšní širokou nabídkou tradičních jídel připravovaných z kvalitních surovin pocházejících z okolních farem. Každé sousto vám připomene nedělní obědy u babičky.

Relaxační prostředí

Hotel je ideálním místem pro odpočinek i aktivní relaxaci. Nabízí půjčovnu e-biků pro objevování okolní krásy Liptovského regionu a wellness zónu s saunou a venkovní vířivkou, kde si můžete užít romantickou koupel pod hvězdami.

Vychutnejte si únik do klidu a pohody v Hotelu Stará Zvonica, kde tradice a moderní pohodlí jdou ruku v ruce. Zarezervujte si nyní a získejte 10% slevu na ubytování. Užijte si nezapomenutelné chvíle s námi.

Průběh získání slevy

Jak využít slevu na ubytování od Ekopanely

Výběr ubytování

Prohlédněte si nabídku na této stránce. Zde najdete přehled všech ubytovacích zařízení vyrobených z Ekopanelů. Vyberte si to, které vám nejvíce vyhovuje pro váš příští pobyt.

1

Získání slevového kuponu

Vyplňte formulář pro získání slevy. U každého ubytování najdete formulář, do kterého stačí zadat vaše kontaktní údaje. Po odeslání formuláře vám bude na zadaný e-mail zaslán slevový kupon.

2

Rezervace termínu

Vyberte si termín a rezervujte ubytování přímo na stránkách daného hotelu, resortu či penzionu. Sleva neplatí pro rezervace provedené prostřednictvím externích rezervačních portálů jako je Booking.com.

3

Užívání si ubytování

Těšte se na příjemný pobyt. Užijte si pohodlí a kvalitu ubytování v jednom z našich zařízení postavených z Ekopanelů. Vychutnejte si kombinaci moderního komfortu a šetrnosti k přírodě.

4
+ 0 mil. m²

Ekopanelů jsme
už vyrobili.

0

Rok, kdy jsme začali
s výrobou Ekopanelů.

0

Států po světě, kam
dodáváme Ekopanely.

ekopanely-o-nas
O nás

Více než 25 let vyrábíme Ekopanel

Jsme malá ekologická firma, která začala vyrábět Ekopanel v roce 1999 a díky skvělé technologii jsme získali řadu ocenění. Dbáme na kvalitu od samého počátku sklizně obilné slámy až po výstavbu vysněného domova. Ekopanel dodáváme do celého světa a pomáháme tak získat rychlé, ekologické, úsporné a moderní bydlení.

+ 0 mil. m²

Ekopanelů jsme
už vyrobili.

0

Států po světě, kam
dodáváme Ekopanely.

0

Rok, kdy jsme začali
s výrobou Ekopanelů.

Přinášíme lepší zítřek pro naši planetu

Ekologické bydlení s Ekopanely: 

Méně uhlíku, více zeleně

Výroba Ekopanelů představuje revoluci v udržitelném stavitelství. Díky použití přírodních surovin, jako je sláma z obilovin, která během svého růstu absorbuje CO2, mají Ekopanely negativní uhlíkovou stopu. Každý vyrobený Ekopanel nejenže nepřispívá ke globálnímu oteplování, ale naopak pomáhá v boji proti němu. 

S hodnotou -46 kg CO2 eq. na každý panel, Ekopanely nejenže poskytují vynikající tepelnou i zvukovou izolaci, ale také aktivně přispívají k ochraně naší planety.

Reference

Ukázka naší práce a Ekopanelů v praxi

V obci Mnichovice u Prahy byla v září 2015 zahájena stavba jednopodlažního rodinného domu s obytným podkrovím v systému Ekopanel. ...
Montovaná rekreační chata ze stavebního systému Ekopanel na břehu řeky Berounky v Černošicích u Prahy je kombinací dřevěné rámové a ...
Přestavba stodoly na velkorysý rodinný dům ve Veličné na Slovensku. rok výstavby: 2017 – 2020 Jde o jedinečnou stavbu svojí ...
Jednou z největších realizací, kde byly použity ekopanely (příčky a podhledy) je krásný hotel v Nízkých Tatrách v obci Nižná ...
V Niederalmu nedaleko Salzburgu byl použity ekopanely v novostavbě bytového domu. Nosná konstrukce domu je tvořena celostěnovým dřevěným panelem CLT. ...
V malebné vesničce nedaleko Skutče bude v tomto roce 2018 realizována vrchní stavba dřevostavby v nízkoenergetickém standardu. Realizace základů proběhla ...

Získejte váš slevový voucher!

Vyplňte formulář a získejte slevový voucher. Po odeslání formuláře vám pošleme voucher na váš e-mail, který můžete uplatnit při rezervaci ubytování.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Nezávazná poptávka Ekopanelů

Máte zájem o Ekopanely? Rádi pro vás připravíme kalkulaci. Napište nám vaše požadavky nebo konkrétní množství Ekopanelů. 

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.