fbpx ...
📆 Nové termíny dny otevřených dveří na naších stavbách! ➡️
📆 Nové termíny dny otevřených dveří na naších stavbách! ⬇️
Prodej Ekopanelů (Po–Pá, 7-14h)
Technická podpora (Po–Pá, 7–14:30)
Kärg – minidomek

Kärg – minidomek

Kärg je nadčasový minidomek z ekopanelu, který dodáváme ve dvou provedeních: chata nebo sauna. Díky přírodním materiálům a možností umístění téměř kdekoliv si vytvoříte dokonalé místo pro váš odpočinek.

Vaše místo na relax a odpočinek

Mějte vlastní oázu klidu kdekoliv

Kärg je minidomek z ekopanelu, který se vyrábí našimi partnery v Estonsku. Zvolit si ho můžete v podobě chatky nebo sauny. Pokud milujete glamping, tak Karg pro vás bude jedinečnou volbou, protože se hodí na kraj lesa, břeh jezera, zahradu nebo bude skvělým a poutavým doplňkem pro ubytovací zařízení. Zamilujete si ho i díky plnému využití přírodních materiálů jako je ekopanel, dřevo a celulózová izolace, které splynou s přírodou.

Nevyžaduje stavební povolení

Rozměry Kärgu jsou 8 m² a proto jeho umístění na pozemku nevyžaduje žádné stavební povolení.

Možnost ostrovního systému

Váš Kärg si můžete vybavit i ostrovním systémem: fotovoltaické panely včetně baterií zajistí dostatek elektřiny k pohodlnému užívání.

Druhy Kärg

Chatka nebo sauna z přírodních materiálů

Kvalitní trojschody z masivního dřeva ošetřené proti korozi, vytvoří pohodlný a spolehlivý vstup do vaší chatky či sauny.

Panoramatická střecha vytvoří tu nejkrásnější atmosféru přes den i v noci. Navíc vizuálně zvětší prostor vašeho Kargu.

Dřevěné tašky z kvalitního XY dřeva jsou nejen designový prvek, ale zajistí výbornou zvukovou a tepelnou izolaci.

Váš Kärg může být i v ostrovním soběstačném provedení - fotovoltaická elektrárna včetně úložné kapacity, zajistí dostatek elektřiny pro vaši práci nebo odpočinek.

LED osvětlení pozvedne krásu Kargu na vyšší úroveň. Osvětlení můžeme vyrobit na přední i zadní část vaší chatky či sauny, díky čemu si Karg můžete užívat i po západu slunce.

Úsporná okna s trojskly zajistí výbornou tepelnou izolaci a vnesou do interiéru dostatek denního světla.

Stěny minidomku Kärg jsou vyrobené z ekopanelu a dřeva. Tato kombinace poskytuje veškeré pohodlí a výhody klasické dřevostavby.

Místo v Kargu a kolem něj využíváme na 100%, proto nabízíme i úložný prostor, který se skrývá zvenku vaší chatky či sauny.  

Interiér vašeho Kärgu může mít více provedení. Při výrobě používáme výhradně přírodní materiály, aby vaše spojení s přírodou bylo maximální.

Pokud máte na pozemku přípojky, můžeme vaši chatku či saunu napojit na inženýrské sítě.

Varianty Kärgu

Vyberte si svůj vysněný Kärg

Kärg "Basic"

Kärg „Basic“ je základní variantou minidomku z ekopanelu. Během zimního období si můžete pořídit přímotop, který rychle vytopí vaši chatku. Vnější stěny jsou opláštěné dřevěnými prkny, díky čemu Kärg splyne s přírodou. Součástí exteriéru je osvětlení přední části chatky. Díky ventilaci v interiéru budete mít vždy přísun čerstvého vzduchu. Dominantou interiéru je manželská postel. 

Fotogalerie

Průběh objednávky

Jak probíhá realizace a dodání vašeho Kärgu

Konzultace a kalkulace

Napřed si projdeme vaše požadavky a případné dotazy, popíšeme vám vlastnosti Kärgu. Následně vám připravíme kalkulaci na základě vašich požadavků.

1

Podpis smlouvy

Poté co si odsouhlasíme kalkulaci, tak vše na čem jsme se domluvili zaneseme do smlouvy a podepíšeme. Také nedílnou součastí smlouvy jsou cena, lhůty a rozsah dodávky.

2

Realizace vašeho Kärgu

Následně zadáme do realizace vaší chatku nebo saunu. Obvykle realizace trvá 2-3 měsíce. Pokud si vyberete výbavu, která je skladem, tak ji ihned připravíme k expedici.

3

Přeprava a předání vašeho Kärgu

Přepravu zajistíme na domluvené místo, kde bude váš nový Kärg umístěn. Také zajistíme i vykládku a případně napojíme inženýrské sítě. Poté vám předáme vaši chatku nebo saunu.

4

Líbí se vám Kärg? Máte dotaz? Napište nám
nebo zavolejte a my vám odpovíme na veškeré vaše dotazy.