fbpx ...
📆 Nové termíny dny otevřených dveří na naších stavbách! ➡️
📆 Nové termíny dny otevřených dveří na naších stavbách! ⬇️
Prodej Ekopanelů (Po–Pá, 7-14h)
Technická podpora (Po–Pá, 7–14:30)
Pro odborníky

Pro odborníky

Vítejte ve světě všech odpovědí, rad a technických dokumentů. Jste stavitel, architekt, projektant nebo developer? Podívejte se na veškeré důležité dokumenty, nebo zjistěte přesný postup stavby z Ekopanelu. Zde najdete vše, co potřebujete k bezchybné práci nebo výstavbě z Ekopanelů.

Přejete si radu, nebo hledáte návod a potřebujete to ihned? Zde naleznete vše na jednom místě a přehledně.

Práce s Ekopanely vyžaduje dodržení několik jednoduchých a logických pokynů. Sepsali jsme je pro vás.

Atesty, certifikáty, prohlášení a PDF brožury stáhnete pouhým jedním kliknutím.

Chcete se od odborníků naučit pracovat s Ekopanely? Využijte naše školení nebo online webináře.

Užitečné pomůcky

CAD výkresy a certifikace

Pro pohodlnou práci s Ekopanely pro vás máme CAD výkresy. Na vyžádání vám zašleme požadované CAD detaily případně certifikáty aplikací.

Kalkulator

Vypočítejte si potřebné množství a cenu Ekopanelů pro váš objekt.

Aktuální ceník Ekopanelů

Zajímá vás cena Ekopanelů? Stáhněte si aktuální ceník.

Vlastnosti Ekopanelů

6 důvodů proč použít Ekopanel pro vaši stavbu

Pro architekty

Jste architekt a věnujete se ekologické architektuře? Ekopanely se mohou stát jedním ze základních pilířů vašeho díla - ve spojení s dalšími přírodními materiály vytváří ekologické bydlení v souladu s přírodou a ohleduplností vůči okolnímu prostředí a lidem. Rádi vám pomůžeme vytvořit nízkoenergetickou nebo pasivní dřevostavbu bez emisí a škodlivých SOx a COx.

Pro developery

V dnešní turbulentní době každý developer ocení jistotu a spolehlivost nás a našeho stavebního materiálu. Pěstování a zpracování hlavní suroviny k výrobě Ekopanelu probíhá v ČR a proto jsme minimálně ovlivněni zvnějšku. Našim klientům tak můžeme garantovat ceny, lhůty a rozsahy dodávek. Navíc díky použití Ekopanelů snížíte přímé investiční náklady a díky rychlosti a jednoduchosti výstavby i nepřímé náklady při výstavbě vašeho projektu.

Pro projektanty

Víme, že správně navržený projekt je velmi důležitý pro spokojenost investora a uživatele. Proto se s vámi naši projektanti velmi rádi podělí o zkušenosti s Ekopanely. Pro projektanty nabízíme technické konzultace a užitečné materiály. Ekopanely vytváří příjemné a zdravé mikroklima a mají vynikající tepelno izolační/akumulační a akustické schopnosti. Díky jeho přednostem vám Ekopanel pomůže vytvořit funkční a nenáročné řešení.

Pro stavitele

Ekopanely můžete použít nejen při výstavbě, ale i při rekonstrukci. Práce s Ekopanelem je velmi jednoduchá a urychlí vám celý proces výstavby objektu. Díky tomu, že Ekopanely na stavbu dodáváme v přesných rozměrech, vyhnete se řezání a zbytečnému plýtvání materiálem - šetříte tak finance a čas. Ekopanel je spolehlivým stavebním materiálem, který vám zjednoduší práci.

Školení pro stavitele

Individuální školení práce s Ekopanely

Chcete pracovat s Ekopanely a rádi byste věděli všechny pracovní postupy? Podělíme se s vámi o naše know-how, triky a vychytávky na které jsme přišli během více než 20 leté praxe.

Systémová řešení

Systémová řešení pro všechny typy staveb

Ekopanely se aplikují v podobě systémových řešení a každá aplikace má své vlastnosti, určení, specifika a důležité technologické postupy.

Férová spolupráce

Staňte se naším partnerem

Líbí se vám Ekopanel a chcete se stát našim partnerem? Skvělé! Budujeme dlouhodobé partnerství založené na férovém a osobním přístupu. Kontaktujte nás telefonicky nebo vyplňte formulář níže a my se vám ozveme, abychom se domluvili na podrobnostech.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Mám zájem o odborné školení

Máte zájem o odborné školení? Vyplňte formulář níže a my se vám v nejbližší době ozveme a domluvíme se na podrobnostech.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Nezávazná poptávka Ekopanelů

Máte zájem o Ekopanely? Rádi pro vás připravíme kalkulaci. Napište nám vaše požadavky nebo konkrétní množství Ekopanelů. 

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Podívejte se na video a zjistěte vše důležité o Ekopanelu za 4 minuty.