O společnosti

 

O společnosti

V roce 1997 jsme objevili potenciál technických vlastností přírodních stavebních desek z lisované slámy. Historie výroby a využití slámové desky sahá až do poloviny minulého století, kdy se slámové desky hojně využívaly pro obnovu domů zničených válkou ve Velké Británii. Dnes ve Velké Británii stojí tisíce ekologických montovaných dřevostaveb ze slámy.
Na základě osvědčené technologie anglické firmy Stramit jsme zahájili vývoj moderní technologie s cílem vyrábět kvalitní stavební produkt s těmi nejvyššími parametry pro požadavky dnešní stavby.

V roce 1999 jsme založili rodinnou firmu EKOPANELY, která jako první na evropském kontinentě začala tento ekologický a energeticky úsporný materiál vyrábět. Po celých 15 let naší úspěšné existence neustále pracujeme na zvyšování kvality naší výroby a spektrum uplatnění našich výrobků a řešení se neustále rozšiřuje a nachází další zákazníky. Kvalita našich výrobků získala řadu ocenění, v roce 2008 zlatou cenu České stavební akademie pro stavební produkt a v roce 2012 cenu Hospodářské komory České republiky – Český patron.

Náš 20 členný tým je připraven Vám pomoci od rekonstrukce stavebních příček až po návrh a stavbu vašeho domu na klíč. Jsme jedinou firmou, která ručí za kvalitu roční produkce 100.000 m2 našich stavebních panelů, od pečlivého výběru kvalitní slámy, až po instalaci stěny vašeho domu, která bude chránit teplo vašeho domova.

 

Naše Mise

Přispíváme ke kvalitě bydlení našich zákazníků moderním, 100% přírodním, energeticky úsporným a dostupným stavebním materiálem a chytrými řešeními jeho aplikace. Od příčky po kompletní dům na klíč nebo jako stavbu domu svépomocí.

 

Máme jasný cíl, naši vizi

1. Stavební materiál Ekopanel

Ekopanel bude zastoupen a instalován ve všech zemích Evropy.

 

2. Stavby

Navrhneme, naprojektujeme a postavíme účelnou, moderní nízkoenergetickou, pasivní i nulovou dřevostavbu v každé zemi EU.

 

3. Expanze výrobních závodů

Staneme se světovým lídrem v moderní technologii výroby stavebních desek ze slámy.

 

Naše hodnoty

Kvalita a trvalé zlepšování

Jelikož kvalitu našich produktů klademe na první místo, neustále usilujeme o zlepšování našich technologických výrobních postupů a vývoj našich produktů a řešení. Podporujeme zajímavé nápady, které nás společně s našimi zákazníky posouvají dopředu.

 

Orientace na zákazníka

K našim zákazníkům přistupujeme jako k partnerům, kterým se snažíme naslouchat a pomáhat, abychom přispěli k jejich úspěchu. Nabízíme odborné znalosti, praktická a chytrá řešení. Jednáme vždy s důvěrou, respektem a slušně. Dodržujeme naše sliby.

 

Jsme tým

Klademe důraz na týmovou spolupráci. Podporujeme iniciativu a odpovědnost za výsledky.

 

Udržitelný rozvoj

Stavíme trvale udržitelný růst před rychlé úspěchy. Při vývoji našich technologií, výrobků a aplikací, i při samotné výrobě, je pro nás prioritou zdraví našich zaměstnanců a zákazníků, bereme ohled na ochranu životního prostředí.