...
Prodej Ekopanelů (Po–Pá, 7-14h)
Technická podpora (Po–Pá, 7–14:30)
Prohlášení k požáru stavby v Oznici

Prohlášení k požáru stavby v Oznici

Zaznamenali jsme informaci v mediích ohledně požáru stavby v obci Oznice. Na základně informací požárních jednotek z místa zásahu a naší osobní návštěvy se ohrazujeme proti nepravdivým a zavádějícím informacím zveřejněných v dnešních médiích popisujících požár. Oproti informacím, kdy média nepřesně uvádějí použití “slámových desek” v místě požáru byla ve skutečnosti jako izolace použita uvnitř sendvičové stěny volně ložená sláma. Tento způsob izolace je zcela odlišný od principů konstrukce našeho certifikovaného výrobku ekopanely, kde je sláma lisovaná pod vysokým tlakem do pevného jádra tzn. je zamezeno přístupu vzduchu v případě zahoření. Z těchto důvodů je podobná tragédie jaká se stala v obci Oznice při použití našeho výrobku zcela vyloučena.

Novinky a články

Mohlo by vás ještě zajímat

Den otevřených dveří 27.5. – 28.5.

Zajímá vás jak vypadá dřevostavba z ekopanelů? Uvažujete o realizaci s námi? Zvažujete využití ekopanelů ve vaší...
10. 5. 2022

Duben plný webinářů

V dubnu pro Vás pořádáme webináře plné skvělých informací a inspirace. Více informací najdete v sekci https://www.ekopanely.cz/skoleni-montaze.
13. 4. 2022

CONECO 2022 – Bratislava

Ekopanely najdete na veletrhu CONECO 2022 v Bratislavě. Veletrh se koná od 23. 3. do 26. 3....
22. 3. 2022

Nezávazná poptávka Ekopanelů

Máte zájem o Ekopanely? Rádi pro vás připravíme kalkulaci. Napište nám vaše požadavky nebo konkrétní množství Ekopanelů. 

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.