fbpx ...
📆 Nové termíny dny otevřených dveří na naších stavbách! ➡️
📆 Nové termíny dny otevřených dveří na naších stavbách! ⬇️
Prodej Ekopanelů (Po–Pá, 7-14h)
Technická podpora (Po–Pá, 7–14:30)
Den otevřených dveří pro architekty a projektanty

Den otevřených dveří pro architekty a projektanty

30.11

Projektujete rodinné domy? Připravujete architektonické návrhy, studie? Chybí vám schopný a zkušený dodavatel stavby? Převedeme vaše návrhy do reality. Zveme vás na prohlídku naší dřevostavby v Mnichovicích, kousek od Prahy. Ukážeme vám, jak stavíme dřevostavbu od základů po střechu s použitím našich Ekopanelů. Bude to praktická ukázka, bez zbytečných složitostí. Můžete se těšit na prohlídku stavby, odpovědi na vaše otázky a spoustu užitečných tipů, jak využít naše systémy ve vašich projektech. Ať už jste architekt, projektant nebo stavař, najdete u nás něco, co vám pomůže v práci.

Jak to bude probíhat?

Provedeme vás reálnou, rozestavěnou dřevostavbou navrženou spolupracujícími architekty

PRo koho je vhodné se registrovat?

Získejte odpovědi na vaše dotazy

Architekti

Pro architekty nabízíme možnost objevit, jak Ekopanely mohou rozšířit kreativní možnosti ve vašich návrzích a přinést udržitelné a efektivní řešení pro vaše projekty.

Projektanti

Projektanti získají příležitost prozkoumat technické detaily a aplikace Ekopanelů, což vám umožní integrovat tyto inovace do technických plánů a nabídnout přidanou hodnotu ve vašich návrzích.

Stavaři

Stavařům ukážeme praktické demonstrace a výhody Ekopanelů, umožňující vám lépe pochopit jejich instalaci a efektivitu v různých typech staveb.

Den otevřených dveří

Prohlédněte si naše stavby na vlastní oči

Registrace zdarma

Registrovat se můžete buď zde na webu nebo po telefonu. Registrace, ukázka stavby a individuální konzultace s odborníkem jsou zcela zdarma. Neplatíte žádné poplatky.

1

Domluvení přesného času

Jelikož se každému věnujeme osobně, tak pro každou návštěvu máme vyhrazené speciální časová "okénka" během kterých se vám zaručeně bude věnovat náš odborník.

2

Provedení po stavbě a individuální konzultace

Ve stanovený termín vás naši odborníci provedou stavbou, poví o veškerých důležitých momentech na stavbě, na které je potřeba si dát pozor a zodpoví veškeré vaše dotazy.

3
+ 0 mil. m²

Ekopanelů jsme
už vyrobili.

0

Rok, kdy jsme začali
s výrobou Ekopanelů.

0

Států po světě, kam
dodáváme Ekopanely.

ekopanely-o-nas
O nás

Více než 20 let vyrábíme Ekopanel

Jsme malá ekologická firma, která začala vyrábět Ekopanel v roce 1997 a díky skvělé technologii jsme získali řadu ocenění. Dbáme na kvalitu od samého počátku sklizně obilné slámy až po výstavbu vysněného domova. Ekopanel dodáváme do celého světa a pomáháme tak získat rychlé, ekologické, úsporné a moderní bydlení.

+ 0 mil. m²

Ekopanelů jsme
už vyrobili.

0

Států po světě, kam
dodáváme Ekopanely.

0

Rok, kdy jsme začali
s výrobou Ekopanelů.

Reference

Ukázka naší práce a Ekopanelů v praxi

V obci Mnichovice u Prahy byla v září 2015 zahájena stavba jednopodlažního rodinného domu s obytným podkrovím v systému Ekopanel. ...
Montovaná rekreační chata ze stavebního systému Ekopanel na břehu řeky Berounky v Černošicích u Prahy je kombinací dřevěné rámové a ...
Přestavba stodoly na velkorysý rodinný dům ve Veličné na Slovensku. rok výstavby: 2017 – 2020 Jde o jedinečnou stavbu svojí ...
Jednou z největších realizací, kde byly použity ekopanely (příčky a podhledy) je krásný hotel v Nízkých Tatrách v obci Nižná ...
V Niederalmu nedaleko Salzburgu byl použity ekopanely v novostavbě bytového domu. Nosná konstrukce domu je tvořena celostěnovým dřevěným panelem CLT. ...
V malebné vesničce nedaleko Skutče bude v tomto roce 2018 realizována vrchní stavba dřevostavby v nízkoenergetickém standardu. Realizace základů proběhla ...

Nezávazná poptávka Ekopanelů

Máte zájem o Ekopanely? Rádi pro vás připravíme kalkulaci. Napište nám vaše požadavky nebo konkrétní množství Ekopanelů. 

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Registrace zdarma
na den otevřených dveří

30.11
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Podívejte se na video a zjistěte vše důležité o Ekopanelu za 4 minuty.