Odkazy


V případě zájmu o výměnu odkazu pište na adresu info@ekopanely.cz.


Budování zpětných odkazů (Linkbuilding)

Likbuilding neboli budování zpětných odkazů patří mezi nejdůležitější části optimalizace pro vyhledávače (úprava zdrojového kódu stránek pro to, aby byly ve výsledcích hledání ve fulltextových vyhledávačích, jako je Seznam.cz a Google.cz na co nejvyšších pozicích. Optimalizace se rozděluje na onpage faktory – úpravy přímo na stránkách a offpage faktory – úpravy mimo stránky). Dostatek kvalitních zpětných odkazů zaručí nejen zlepšení pozice ve vyhledávačích, ale i zvýšení návštěvnosti a popularity stránek. Platí zde jednoduché pravidlo „Čím více kvalitních zpětných odkazů máte, tím lépe“.


Princip budování zpětných odkazů

Získávání zpětných odkazů vede k posílení stránek ve výsledcích vyhledávání. Zpětné odkazy (back-links) chápou vyhledávače za pozitivní reference, které jim doporučují odkazovanou webovou stránku.

Zpětné odkazy jsou nejdůležitější součástí off page faktorů stránky. Off page faktory ovlivňují kvalitu optimalizace pro vyhledávače, ale nejsou přímo umístěny na optimalizované stránce. Mezi tyto faktory patří odkazové ranky a kvalitativní off page faktory.

Srank = hodnocení Seznamu
PageRank = hodnocení Google

Dřevostavby jsou takové ekonomické stavby, jejichž základním stavebním materiálem je dřevo. Tato přírodní obnovitelná surovina má vynikající tepelné vlastnosti a může tak fungovat jako přírodní klimatizace. Další důležitou vlastností dřeva je jeho schopnost udržet vlhkost vzduchu zhruba v rozmezí 50-60%, což je pro obyvatele velmi příjemná hodnota. Kromě těchto vlastností vyniká vzhledem, krásnou vůní, schopností částečné absorpce prachu a také dlouhou životností. To vše dělá z dřevostaveb příjemné, pohodlné a praktické místo pro život.

Odkazy:

Firma MONTKOV, spol. s r.o. vyrábí a prodává ocelové zárubně, kovové dveře, vchodové dveře, bezpečnostní dveře a mříže.

Zahradnictví Flos realizuje zahradní jezírka a koupací jezírka všech velikostí od malých okrasných jezírek a tůněk až po velká koupací jezírka, potoky a vodopády.

Stavbu domu svépomocí z ekologického stavebního materiálu Ekopanely.

Firma Arapo s.r.o.dodává trubky, potrubn díly další produkty pro průmysl.

www.usby.cz - České zastoupení firmy rakouské firmy REDWELL na infračervené topení, v ČR známé pod názvem WELLINA.

Kuchyně Dodáváme skříně na míru, vestavěné skříně, šatny, kuchyňské linky na míru a zakázkový nábytek. Nabízíme bezplatné zaměření a konzultaci u Vás doma. Krátké dodací lhůty a rychlé jednání.

Zahradní nábytek Internetový obchod s teakovým nábytkem všeho druhu. Nabízí interierový nábytek, ale také teakový nábytek na venkovní použití.

Svítidla Velký výběr designových svítidel pro komerční objekty i domácnosti.

Terasy Etoile - Stavba venkovních dřevěných teras a podlah z prvotřídního exotického dřeva. Terasy na zakázku a jejich údržba.

Firma Střechy Novák se zaměřuje na vše co souvisí se střechou a střešním příslušenstvím - střechy na klíč, strešní krytiny (Bramac, KM Beta, Tondach), střešní okna (Velux), oprava střechy atd.

Koupelny fotogalerie, koupelny inspirace V interiérovém centru MoDo v Průhonicích naleznete nabídku devíti prodejců nábytku a bytového příslušenství, kteří nabízí materiály pro vybavení koupelen, atraktivní kuchyně, sedací soupravy, jídelny, ložnice a další nábytek.

Sedací soupravy Špičkové kožené sedací soupravy italské značky Polo Divani. Pohovky nabízíme v 18 produktových řadách.

Norwit - Stavební stroje a technikaSpolečnost Norwit se specializuje na prodej, servis a pronájem malé stavební mechanizace a techniky. Dále nabízí diamantové nástroje a stroje, hutnicí techniku, pneumatické nářadí, elektrocentrály a čerpadla. Transfer Energy - Prodej elektřiny Služby v oblasti energetiky a správy budov.

Transfer Energy obchoduje s elektrickou energií a zajišťuje dodávky pro koncové zákazníky. Dále posyktuje kompletní služby facility management. Pravidelné i jednorázové úklidy pro firmy a domácnosti.

Společnost Delta Servis s.r.o. nabízí úklidové služby již od roku 1991 a poskytuje tak služby na nejvyšší profesionální úrovni. Mezi služby patří: mytí oken a výloh, čištěni koberců, mytí vysokotlakými čističi WAP, strojové čištění podlah, kompletní úklidy po malování a stavebních úpravách a další. V rámci úklidu domácnosti za Vás taktéž zajistíme praní a žehlení prádla, vyřešíme pravidelné pochůzky nebo pomůžeme s drobnými opravami v domácnosti.

Transfer Energy obchoduje s elektrickou energií a zajišťuje dodávky pro koncové zákazníky. Dále posyktuje kompletní služby facility management. Pravidelné i jednorázové úklidy pro firmy a domácnosti.

Širokou nabídku kamenných obkladů pro vaše interiéry i exteriéry naleznete v eshopu SIMPLEHOME.cz.

Nízkoenergetické domy - ponuka kvalitných nizkoenergetických domov postavených na meiru a za rozumnú cenu.

Domácí výtahy - Výtahy TRIPLEX a plošiny nejen pro komerční účely.

Strešná krytina - oficiálny a výhradný predajca strešných krytín francúzskej spoločnosti IMERYS pre slovenský trh.

Prodej a montáž zahradních domků po celé ČR. Nabízíme zahradní domky, domky na nářadí, altány a pergoly.

Prodej a montáž garážových stání a dřevěných garáží po celé ČR. Nabízíme dřevěné garáže, garážová stání, přístřešky na auto.

Prodej a montáž dětských hřišť a skluzavek po celé ČR. Nabízíme dětská hřiště, skluzavky, pískoviště, prolézačky a trampolíny pro soukromý i veřejný sektor.

Prodej a montáž pergol a přístřešků po celé ČR. Nabízíme pergoly, přístřešky, přístřešky ke zdi a zástěny.

Prodej a montáž saun po celé ČR. Nabízíme zahradní sauny, sauny do interiéru, infrasauny a infrakabiny.

Zahradnictví Rypáček nabízí okrasné dřeviny, balkonové květiny, okrasné stromky a keře, ovocné stromky i truhlíky na balkonové květiny a dřeviny.

Fotovoltaické panely na střechu – GS Energy Europe Distribution s.r.o. je přední autorizovaný distributor panelů a měničů se skladem u Prahy. Příznivé ceny, zboží připravené k okamžitému odběru.

Kotel na tuhá paliva od Ekokomfort.cz

Tepelné čerpadlo od MojeCerpadlo.cz

Kontakt

EKOPANELY CZ s.r.o.
Jedousov, 535 01 Přelouč
Česká Republika

tel.: + 420 466 972 421
fax: + 420 466 972 602
email: info@ekopanely.cz